Недела, 26 Мај 2019    PDF Печати Е-пошта
Зоран Заев лично е виновен за се што и се случува на Република Македонија

alt

ВМРО-ДПМНЕ

Заев лично е виновен за се што се случува во Македонија

Измамникот Зоран Заев сака да ги убеди граѓаните дека портирите во СДСМ се виновни затоа што Македонија тоне во корупција, а секој четврти Македонец живее под прагот на сиромаштија. Измамникот Зоран Заев ја убедуваше јавноста дека администрацијата била крива што нема датум за преговори со ЕУ. Останува уште да најде виновник кој без негова волја ги доделил сите тендери во здравство или за сите концесии и ниви со марихуана на неговите блиски.

Ова е срамно однесување на човек кој е три пати аболиран за тежок криминал.

Зоран Заев лично е виновен за се што и се случува на Република Македонија.

Зоран Заев нема да се сокрие позади оставката на неговиот слуга Павле Богоевски.

Оставката на Павле Богоевски нема да ги залаже граѓаните дека тој како и неговиот ментор се најголеми криминалци и треба да поднесат одговорност пред граѓаните.

Местото на Зоран Заев, Павле Богоевски и другите криминалци не е во политиката туку во затвор.

Зоран Заев кога ќе си замине од власт и политичката сцена, тогаш ќе дојде живот во Македонија.

 

Историја

News image

Само седум борци ја преживеале битката на Мечкин камен

СВЕДОШТВО ОД 1918-ТА ЗА КРУШЕВСКАТА РЕПУБЛИКА: Само седум борци ја преживеале битката на Мечкин каме...

Иселеници

News image

КОРЕНИТЕ НА СЕМЕЈСТВОТО ВИДИНОВСКИ ОД КАНАДА (11)

МАНАСТИРОТ „СВЕТИ ХРИСТОФОР“ И ДУХОВНОТО ЖИВЕЕЊЕ ВО КРСТ...

Култура и туризам

News image

ИЗРАЕЛ - ВЕТЕНАТА БИБЛИСКА ЗЕМЈА (7)

ВЕТЕНАТА ЗЕМЈА ИЗРАЕЛ  ДЕНЕС

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (26)

ИЛИРИТЕ НА БАЛКАНОТ

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.