Среда, 26 Февруари 2020   
КОЈ ПЛУКА ПО ВМРО ДПМНЕ И МИЦКОСКИ НИКОГАШ НЕ БИЛ ЧЛЕН СИМПАТИЗЕР ИЛИ ГЛАСАЧ НА ВМРО-ДПМНЕ

87596501 192452228742609 2921920973647118336 nЦаци Димитриева

ОТКАКО ВИДОА ДЕКА ВО НАРОДОТ Е СИЛАТА А МУДРОСТА ВО РАКОВОТСТВОТО НА ВМРО-ДПМНЕ УДРИЈА СО ШТУРИ МУАБЕТИ, ДЕМЕК...КАДЕ БЕВТЕ ДО СЕГА...

ПА БРАЌА БОЈКОТИРАЧИ, КОМУЊАРИ И ТРЕТОКОЛОНАШИ ЗАРЕМ ЗАБОРАВИВТЕ КАКВА БЕШЕ ХАЈКАТА ОД СТРАНА НА ЕУ ПРОТИВ ВМРО ДПМНЕ?

ЗАРЕМ ГО ЗАБОРАВИВТЕ ЧАДОРОТ КОЈ ОД КАЛЕТО ЈАВНО СЕ ЗАКАНИ ЗА УНИШТУВАЊЕ НА ВМРО-ДПМНЕ И ПРОГЛАСУВАЊЕ ЗА ТЕРОРИСТИЧКА ОРГАНИЗАЦИЈА?

ЗАРЕМ ЗАБОРАВИВТЕ КАКО СЕ ОСУДЕНИ УСТАВОБРАНИТЕЛИТЕ? ...

ЗОШТО ВЛЕГУВАТЕ ВО СТАПИЦАТА НА САМОНАРЕЧЕНИТЕ ЛИДЕРИ КОИ МАФТААТ ТУЃИ ЗНАМИЊА И НАВРЕДУВААТ СЕ‘ ШТО ЗНАЧИ ИДЕОЛОГИЈА НА ВМРО-ДПМНЕ И СЕ ЧУКААТ ВО ГРАДИ ДЕМЕК ТИЕ СЕ ВИСТИНСКИТЕ ВОДАЧИ....

СЕГА Е НОВО ВРЕМЕ, СЕГА Е ВРЕМЕ КОГА ЧАДОРОТ ОД КАЛЕТО ПАДНА, ГО НЕМА БЕЈЛИ ЈА НЕМА МОЌНАТА ПЕДЕРСКА АНТИМАКЕДОНСКА МАШИНЕРИЈА...

БАРАТЕ ДЕМЕК ЈАВНО ДА КАЖЕ МИЦКОВСКИ ЌЕ ГО ВРАТИ ЛИ ИМЕТО?

ПА ШТО САКАТЕ ПОВЕЌЕ? ТОЈ ЈАВНО СЕКОГАШ КАЖУВА НЕМА НИКОГАШ ДА ГО ИЗГОВОРАМ НОВОТО ИМЕ. 

ЗАРЕМ ТРЕБА ЈАВНО ДА ВИ КАЖЕ ДЕКА СЕ ЧЕКА МОМЕНТОТ НА ПРЕВЗЕМАЊЕ НА ВЛАСТА И ВЕДНАШ РАСКИНУВАЊЕ НА СРАМНИТЕ ДОГОВОРИ СО ГРЦИЈА И БУГАРИЈА?

СЕКОЈ ОНОЈ КОЈ ПЛУКА ПО ВМРО-ДПМНЕ И МИЦКОСКИ НИКОГАШ И НЕ БИЛ ЧЛЕН, СИМПАТИЗЕР, ИЛИ ГЛАСАЧ НА ВМРО-ДПМНЕ....

СИЛАТА Е ВО НАРОДОТ СО МУДРОСТ И СПЛОТЕНОСТ ДО ЦЕЛТА!

НИКОГАШ СЕВЕРНА, САМО МАКЕДОНИЈА!

 

На прво место

News image

Децата во Македонија ќе учат дека Александар Македонски бил Грк, а Македонците Илири

Учебниците по историја во Македонија ќе се преправаат и во нив изричито ќе биде наведено д...

Историја

News image

Заедничка изјава меѓу Јосип Броз Тито и Тодор Живков-(јануари 1976 година)

“Претседателот на Социјалистичка Федеративна Република Југославија и претседател на Сојузот на комун...

Иселеници

Фељтон

News image

БАЛКАНОТ И МАКЕДОНИЈА (13)

VI ДРЕВНА МАКЕДОНИЈА ВО ПРАИСОТИРСКИОТ ЕГЕЈ (ДЕЛ III)

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.