На прво место

News image

Македонија – Голи Оток за Македонците

Среда, 28 Јули 2021

News image

Скоро 8 милијарди евра или 64% ќе се качи јавниот долг годинава

Среда, 28 Јули 2021

News image

Мицкоски: Од сите нас зависи каков однос ќе имаме и каква иднина ќе им оставиме на нашите деца

Понеделник, 26 Јули 2021

News image

Коњаници денес 26 јули 2021, тргнаа од с. Зубовце, с. Тумчевиште и Гостивар кон Бигорски Манастир и Крушево

Понеделник, 26 Јули 2021

News image

СДСМ наместо да се радува на штелувани анкети од Андреј Рајчев, нека почне да се соочува со реалноста дека во октомври ги очекува страшен дебакл

Петок, 23 Јули 2021

News image

Не само што лаже во Македонија, туку лаже и во странство, Заев е прототип за пинокио

Четврток, 22 Јули 2021

News image

ВМРО-ДПМНЕ : Со концептот „Македонија за сите луѓе" ќе обезбедиме плати од 750 евра за граѓаните

Четврток, 22 Јули 2021

News image

54 ГОДИНИ ОД ПРОГЛАСУВАЊЕТО АВТОКЕФАЛНОСТ НА МАКЕДОНСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА - ОА

Среда, 21 Јули 2021

narodnavolja2omo-ilinden-pirinvinozitoinformator200radiolavzlaten-kanal

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.