Коментари
Среда, 27 Февруари 2019 01:00   
Да живее македонскиот народ, да живее Македонија!

1 11Македонска нација

Повеќе...
 
Среда, 27 Февруари 2019 01:00   
Единствен спас за Македонија е владата предводена од Зоран Заев што побрзо да замине од власта

svekrva1Свекрва

Повеќе...
 
Среда, 27 Февруари 2019 01:00   
Зошто сум против бојкотот на Претседателските избори!

mane 1Манојил - Мане Јаковлески

Повеќе...
 
Недела, 24 Февруари 2019 10:36   
Преспанофили – Пропаднатата совест на Македонците
Преспанофили – Пропаднатата совест на Македонците

Преспанофили – Пропаднатата совест на Македонците

Повеќе...
 
Сабота, 23 Февруари 2019 20:13   
И сите Спировци од Македонија да завршат во Шутка, нема спас за Заев!
КОЛУМНА НА ЈАНЕВСКИ: И сите Спировци од Македонија да завршат во Шутка, нема спас за Заев!

КОЛУМНА НА ЈАНЕВСКИ: И сите Спировци од Македонија да завршат во Шутка, нема спас за Заев!

Повеќе...
 
Сабота, 23 Февруари 2019 10:06   
За оние кои од дрвото не ја гледаат шумата
страшо ангеловски

За оние кои од дрвото не ја гледаат шумата

Повеќе...
 
Среда, 20 Февруари 2019 01:00   
Република Македонија - колатерална штета на американската геополитика

kochДр Харалд Кочи

Повеќе...
 
Среда, 20 Февруари 2019 01:00   
Кој е Евалд вон Клајст? Во негова чест и од негово име, Заев и Ципрас добија награда

DzeposkiАлександар Џеповски

Повеќе...
 
Среда, 20 Февруари 2019 01:00   
И попот и оџата се молеа за загинатите и брзо оздравување на повредените

mane 1Манојил (Мане) Јаковлески

Повеќе...
 
Сабота, 16 Февруари 2019 07:10   
Еј мизеријо комуњарска моја!

51775702 10216121233375223 8618197345118453760 n

Режисерот Јани Бојаџи, чиј филм „Ругање со Христос“ беше цензуриран и забранет за емитување во Македонија од страна на власта на Зоран Заев, кој лично се заложи истиот да не се проектира, на својот ФБ профил им „отчита“ беседа на властодршците кои тој ги нарекува „капиталистички комуњари“

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

News image

ГОРАН АНГЕЛОВ СО ПОРАКА ДО ДРУГАРИТЕ: Браќа да се обединиме против трговците со човечки судбини

ГОРАН АНГЕЛОВ СО ПОРАКА ДО ДРУГАРИТЕ: Браќа да се обединиме против трговците со човечки судбин...

Историја

News image

Запознај ја татковината за да ја сакаш повеќе!

Запознај ја татковината за да ја сакаш повеќе!

Иселеници

News image

МИТРОПОЛИТОТ КИРИЛ – ПРВИОТ АРХИЕРЕЈ ВО МАКЕДОНСКОТО ИСЕЛЕНИШТВО (18)

ОСВЕТУВАЊЕ НА ЦРКВИТЕ „СВЕТИ НАУМ ОХРИДСКИ“ ВО ХАМИЛТОН ...

Култура и туризам

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (1)

ДЕЛ ОД ИСТОРИЈАТА ЗА МАКЕДОНИЈА

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.