Коментари
Среда, 09 Јануари 2019 04:00   
И овој пат како во Букурешт и Париз не се прашува македонскиот народ

svekrva1Свекрва

Повеќе...
 
Вторник, 08 Јануари 2019 23:26   
Утре пред Собранието на Р.Македонија во 12.00 часот на пладне

aleksandar-pandov

Александар Пандов

Повеќе...
 
Среда, 02 Јануари 2019 04:00   
НОБЕЛОВЕЦОТ ОД МУРТИНО

Martin Trenevski

М-р Мартин Треневски, поранешен министер и амбасадор

Повеќе...
 
Среда, 02 Јануари 2019 04:00   
Сите сме само луѓе создадени од Бога

mane 1Манојил Мане Јаковлески

Повеќе...
 
Среда, 02 Јануари 2019 04:00   
По 9 јануари Македонија нема да биде иста

2019

Повеќе...
 
Среда, 02 Јануари 2019 04:00   
Што ја чека Македонија во 2019?

DzeposkiАлександар Џеповски

Повеќе...
 
Вторник, 01 Јануари 2019 17:05   
Види мајката, Џес Бејли бил вознемирен
alt

Види мајката, Џес Бејли бил вознемирен

Повеќе...
 
Петок, 28 Декември 2018 10:48   
Заев – гулаб на мирот или јастреб на раздорот

altПанде Колемишевски

Повеќе...
 
Четврток, 27 Декември 2018 22:49   
ИМАЛО ГОСПОД: МОНСТРУМОТ БЕЈЛИ ЌЕ СЕ СООЧИ СО ПРАВДАТА

Martin Trenevski

М-р Мартин ТРЕНЕВСКИ, Поранешен министер и амбасадор

Повеќе...
 
Среда, 26 Декември 2018 04:00   
Егејскиот дел на Македонија станува огромен концентрационен логор

mkd-253155Егејскиот дел на Македонија станува огромен концентрационен логор

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

News image

ГОРАН АНГЕЛОВ СО ПОРАКА ДО ДРУГАРИТЕ: Браќа да се обединиме против трговците со човечки судбини

ГОРАН АНГЕЛОВ СО ПОРАКА ДО ДРУГАРИТЕ: Браќа да се обединиме против трговците со човечки судбин...

Историја

News image

Запознај ја татковината за да ја сакаш повеќе!

Запознај ја татковината за да ја сакаш повеќе!

Иселеници

News image

МИТРОПОЛИТОТ КИРИЛ – ПРВИОТ АРХИЕРЕЈ ВО МАКЕДОНСКОТО ИСЕЛЕНИШТВО (18)

ОСВЕТУВАЊЕ НА ЦРКВИТЕ „СВЕТИ НАУМ ОХРИДСКИ“ ВО ХАМИЛТОН ...

Култура и туризам

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (1)

ДЕЛ ОД ИСТОРИЈАТА ЗА МАКЕДОНИЈА

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.