Коментари
Среда, 26 Декември 2018 04:00   
До кога ќе бидеме безгласни и толерантни спрема внатрешните квислинзи?

mane 1Манојил (Мане) Јаковлески

Повеќе...
 
Среда, 26 Декември 2018 04:00   
Од оаза на мирот станавме пустина

svekrva1Свекрва

Повеќе...
 
Среда, 26 Декември 2018 04:00   
Политичар не смее да биде историчар, криминалец па и нобеловец
DzeposkiАлександар Џеповски
Повеќе...
 
Сабота, 22 Декември 2018 11:04   
ЛАКРДИИТЕ НА "МАЈБАХ" СУДСТВОТО

Martin TrenevskiМ-р Мартин ТРЕНЕВСКИ

Повеќе...
 
Среда, 19 Декември 2018 05:00   
Борисов, Каракачанов и Захариева се мрднати со тапија
DzeposkiАлександар Џеповски
Повеќе...
 
Среда, 19 Декември 2018 05:00   
Одбраната на каузата е најсветата работа за еден народ

svekrva1Свекрва

Повеќе...
 
Понеделник, 17 Декември 2018 16:42   
СИТЕ АФОРИЗМИ И ПРИМИТИВИЗМИ НА МИРОСЛАВ ГРЧЕВ

441Сотир Гроздановски-Македонски

Повеќе...
 
Среда, 12 Декември 2018 08:23   
КОГА ШАРЛАТАНИ ОДЛУЧУВААТ - СТРАДА ВИСТИНАТА

Martin TrenevskiМартин Треневски

Повеќе...
 
Среда, 12 Декември 2018 03:00   
МИЗЕРИИТЕ НЕКА ГИ ОДНЕСЕ МАТНИОТ ВАРДАР

Dusan RistevskiДушан Ристевски

Повеќе...
 
Среда, 12 Декември 2018 03:00   
Сорос и Бејли во голем проблем

DzeposkiАлександар Џеповски

Повеќе...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

На прво место

News image

ГОРАН АНГЕЛОВ СО ПОРАКА ДО ДРУГАРИТЕ: Браќа да се обединиме против трговците со човечки судбини

ГОРАН АНГЕЛОВ СО ПОРАКА ДО ДРУГАРИТЕ: Браќа да се обединиме против трговците со човечки судбин...

Историја

News image

Запознај ја татковината за да ја сакаш повеќе!

Запознај ја татковината за да ја сакаш повеќе!

Иселеници

News image

МИТРОПОЛИТОТ КИРИЛ – ПРВИОТ АРХИЕРЕЈ ВО МАКЕДОНСКОТО ИСЕЛЕНИШТВО (18)

ОСВЕТУВАЊЕ НА ЦРКВИТЕ „СВЕТИ НАУМ ОХРИДСКИ“ ВО ХАМИЛТОН ...

Култура и туризам

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (1)

ДЕЛ ОД ИСТОРИЈАТА ЗА МАКЕДОНИЈА

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.