Среда, 26 Септември 2018   
Анкетите покажуваат триумфална победа на сенародното движење #Бојкотирам на референдумот на 30-ти
29473119 1505986692847141 8326448020572748386 nАлександар Пандов
Анкетите покажуваат триумфална победа на сенародното движење #Бојкотирам на референдумот на 30-ти.
Свесен дека против нас имаме фашистичка хунта, која сега во бес и очај ќе направи се да испровоцира инцидент, со кој би не прикажале нас како насилници и руски платеници, се приклучувам кон повикот, во наредните денови до 30-ти вечерта, не учествувам на било какви собири со предзнак #Бојкотирам.
Ќе повторам и ве молам, уверен сум и тврдам дека било каков собир ќе биде злоупотребен и затоа немојте да учествувате.Тоа нас и на Македонија сега најмалку ни треба.
Тоа што треба да правиме е да останеме активни на социјалните мрежи и да чекаме 19 часот на 30-ти, за да излеземе и ја прославиме најголемата победа во поновата историја на Македонија

#Бојкотирам

 

На прво место

News image

Епа среќна нова 49та. Заеви управуваат со милијардите на граѓаните

Ане Лашкоска: Зоран Заев вчера се устоличи во Султан

Историја

News image

Грчка пропаганда во Македонија

Грчка пропаганда во Македонија

Иселеници

Култура и туризам

News image

ЕСМА РЕЏЕПОВА – ТЕОДОСИЕВСКА – КРАЛИЦАТА НА РОМСКАТА ПЕСНА (28)

ОВЕКОВЕЧЕНИ УСПЕСИ НА ЕСМА СО НАГРАДИ, ПЛАКЕТИ, ПРИЗНАНИЈА...

Фељтон

News image

ОД ПАНОНИЈА ДО ЕГЕЈ (14)

ЕОЛСКОТО ПЛЕМЕ МИНИЈЦИ

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.